Charlotte Štiková má nového přítele. Její bujarý život je ale trnem v oku několika žen, které podvedla

Charlotte Štiková své okolí nepřestává šokovat. Když zrovna nezhubne desítky kil, okrade zákaznice, které od ní koupily oblečení nebo na sociálních sítích sdílí momentky, které by měly raději zůstat v ložnici. Pochlubit se novým partnerem by šlo i trochu jinak.

Nedávno nejmladší z klanu Štik zveřejnila na svém účtu na sociálních sítích několik momentek z výletu z přírody, uvádí magazín Expres. Krom toho, že je zřejmé, že kontroverzní blondýna opět zhubla, se po jejím boku také objevil tajemný muž jménem Filip. Ten, jak se také později ukázalo, je Charlottiným novým přítelem.

Dvojice se spolu začala ukazovat na techno večírcích a zdá se, že jim to spolu klape. A to nejen mimo ložnici. Štika se totiž nezdráhala a na svůj Instagram sdílela i velice odvážnou fotku, která vypadá jako kdyby vznikla zrovna během milostných hrátek.

Její bujarý život je ale trnem v oku několika žen, která Charlotte sprostě okradla. Influencerka totiž nabízela na internetu své oblečení, které se k zákaznicím ale bohužel už nedostalo. Jakmile ale blondýně dorazily peníze na účet, přestala s klientkami komunikovat. A ty se nezdráhaly a celou věc předaly na policii.

„Jsou mezi námi tři ženy, které si koupily brýle za 2 500 korun, a žádná nic nedostala. Další tři zaplatily 2 000 korun za ty samé šaty a dopadlo to stejně,“ svěřila se nedávno paní Marie, která chystá podat hromadnou žalobu.

Na Facebooku dokonce vznikla i skupina, kde si nakupující ženy předávají o influencerce své zkušenosti.

„Já byla na policii a přišlo mi oznámení o odložení případu, což nechápu. Charlotte si dál žije svým životem, chodí si po restauracích, solárkách a salonech, ale my jsme zůstaly bez peněz,“ zuří paní Jana.

Celou situace se ale ženy rozhodly řešit i s Charlottiným otcem. Ovšem ani tentokrát nepřišla uspokojivá odpověď. Ten ale jak se zdá, je ze své dcery rovněž zklamaný, píše Blesk.

„Chtěl bych sdělit všem, kteří mi píší zprávy ohledně mé dcery Charlotte a jejím pochybným obchodům na sociálních sítích. Je mi to velice líto, ale bohužel nemám vliv na skoro 27letou ženu, která žije svým životem. Poslední dobou dokonce přerušila kontakt s rodinou, která s ní chtěla řešit její záležitosti. Velice mě to mrzí a jako otce zraňuje. Doufám, že se Charlotte vzpamatuje a svoje záležitosti srovná,“ omlouval se za dceřino chování Štika na Facebooku.

Doufejme, že si Charlotte sáhne konečně do svědomí a nespokojeným a naštvaným klientkám se dostane kompenzace.

Zdroj: expres.cz, blesk.cz, Instagram