Charlotte je líná, nespolehlivá, nepracuje, věří, že jí to projde, nebere si servítky Ornella Koktová. Z dalších průšvihů už ji tahat nechce

Na Charlotte Štikovou se toho v poslední době dost provalilo. Kromě toho, že média chválí její novou postavu, a ona se jí ráda chlubí na svém Instagramu, objevují se také obvinění z podvodů. Už letos v lednu časopis Blesk psal, že se redakci ozvala žena, která si od Charlotte zakoupila šortky, ty však nedostala, a ani peníze zpět.

Charlotte totiž dotyčnou úspěšně ignorovala a dokonce si ji, kvůli častým zprávám, zablokovala. Ženě došla trpělivost a rozhodla se na nejmladší Štiku podat trestní oznámení. Nejdřív nechtěla kvůli 240 korunám dělat dusno, ale uvědomila si, že takto poškozených může být víc. A měla pravdu.

V druhé polovině března se opět na redakci časopisu Blesk obrátila zoufalá paní Marie, která si od Charlotte koupila mikinu, ale ani po týdnu nic nedostala. „Naposledy mi psala, že balíček posílá přes Zásilkovnu, ale nic neposlala, to už by mi dávno přišlo upozornění. Jednoduše se na to vykašlala. Na mé zprávy vůbec nereaguje a mikinu, kterou jsem si u ní objednala a zaplatila, nabízí k prodeji dál. Co vím, tak zájemcům odepisuje, ale mě úplně ignoruje,“ cituje Mariina slova časopis Blesk.

Marie si bohužel články o Charlottiných údajných podvodech přečetla příliš pozdě, takže jí beze strachu poslala peníze. Veřejně známá osoba by přece měla být poctivá, aby neměla ostudu. To však o zelenooké blondýně zřejmě neplatí. Své si o ní myslí i její sestra Ornella Koktová, která v rozhovoru pro web Extra přiznala, že Charlottu už jednou z podobného průšvihu zachraňovala.

„Charlotte je líná, nespolehlivá, nepracuje a věří, že jí tyhle praktiky projdou. Už na podzim jsem za ni všechny tyhle podobné dluhy zaplatila a bylo jich dost, ale už to dělat nebudu. Ve svých sedmadvaceti letech už by se měla vzpamatovat,“ zlobí se Ornella. Chování její sestry totiž ohrožuje její podnikání a přesto se snaží Charlottě pomáhat. Před časem u Koktových bydlela, ale když ji Ornella za její chování zkritizovala, Charlotta se urazila a s rodinou přestala komunikovat.

K celé situaci se na svém Facebooku vyjádřil i Charlottin otec Michal Štika. Mrzí ho, že na svou dceru již nemá vliv a doufá, že si svoje záležitosti dá do pořádku. Těmi se, zdá se, Charlotta ale moc nezaobírá. Místo sypání si popela na hlavu se na svém Instagramu chlubí fotkami z Technoballu a pro jistotu si pod nimi vypnula možnost komentovat. Její sledující se do ní totiž pod starší fotkou pěkně opřeli.

Zdroje: Blesk, Extra, Facebook, Instagram