Charlie Sheen měl za manželku jednu z nejvíc sexy žen Hollywoodu, jejich vztahy byly na hraně. Herec překvapuje dobrými vztahy nyní

Herec Charlie Sheen (58) přežil se svou krásnou exmanželkou, herečkou Denise Richardsovou (52), i náročná životní období. Jaký je jejich vztah v tomto období?

Bývalá hvězda seriálu Dva a půl chlapa byl s Richardsovou ženatý v letech 2002 až 2006, herečka se ve slavném seriálu také objevila v jedné z epizodních rolí. Kvůli alkoholovým a drogovým eskapádám požádala dnes 52letá slavná blondýnka o rozvod v době, kdy byla těhotná. Exmanželé mají spolu dcery Sami (19) a Lolu (18). Bývalí manželé se snaží udržovat dobrý vztah zejména kvůli dcerám.

„Jsme přátelé. Přežili jsme toho spolu tolik, že si myslím, že někdo z nás nemá energii bojovat,“ řekl herec pro magazín People. Dny bojů a soudních tahanic jsou již minulostí. „Jediné, na čem záleží, jsou děti,“ zdůrazňuje Sheen. „Věděli jsme, že musíme přestat s našimi nesmyslnými neshodami a zaměřit se na děti, protože neměly nic společného se všemi našimi záludnostmi.“

Jak se však exmanželům vlastně podařilo dát dohromady? „I v těch nejžhavějších chvílích pekla jsme si stále dokázali udržet pozici, že děti musí být na prvním místě,“ vysvětluje 58letý muž. „Teď máme přátelský vztah a v dnešní době dokážeme spoustu věcí řešit s humorem.“ Hvězda má také, syny dvojčata Maxe a Boba (oba 14), z manželství s Brooke Muellerovou.