Chandler měl podvést Moniku, vychází na povrch po 24 letech!

    On ji miloval! V seriálu i ve skutečnosti. Jenže představitelka Moniky Courteney Cox (59) neměla v reálném životě zájem o románek. Ale Matthew Perry († 54) bral všechno kolem toho tak vážně, že odmítl natočit jistou zahanbující scénu.

    Milovníci seriálu Přátelé znají děj nazpaměť. Asi si neumí představit jiný scénář než ten, ve kterém Chandler a Monika. Původně to však mělo být zcela jinak! Jedna z hereček vystupujících v seriálu prozradila, že ve scénáři byla zápletka, ve které Chandler Moniku podvede. Matthew Perry však skandální scénu odmítl natočit.

    Herečka Lisa Cashová (54) uvedla pro web TMZ, že seriál Přátelé měl mít úplně jiný konec. V roce 1999 zíssala Lisa Cashová epizodní roli v páté sérii v díle s názvem Stalo se v Las Vegas: 1. část. Hrála letušku v letadle, ve kterém Ross a Rachel cestují do Vegas. Původně však měla hrát Chandlerovu milenku! Chandler a Monica měli původně ve scénáři velkou hádku. „Ve Vegas se měli strašně pohádat proto, že Monica byla na obědě s Richardem,“ prozradila Cashová. Zklamaný Chandler si pak měl objednat jídlo do pokoje. Doručila mu ho právě Cashová jako sexy zaměstnankyně hotelu. Dvojice se měla dát do řeči, Chandler měl říct pár svých vtipů, společně se zasmáli, slovo dalo slovo… a nakonec měli skončit až při sexu!

    „Chandler měl s mojí postavou podvést Moniku,“ odhalila Cashová po 24 letech. Erotickou scénu zkoušeli den předtím, než ji měli zahrát před živým publikem. Matthewovi se však představa, že by měl Monicu podvést, vůbec nelíbila. „Nazkoušeli jsme to, ale pak – těsně předtím, než jsme to měli natočit před publikem, mi řekli, že Perry zašel za autory a prohlásil, že by mu diváci nikdy neodpustili, kdyby Moniku podvedl,“ řekla Cashová. A ačkoli by jí tehdy startující kariéře milostná scéna s Chandlerem v Přítelích zřejmě velmi pomohla, nakonec je ráda, že to Perry udělal. „Asi měl pravdu. Úplně by to změnilo ráz příběhu,“ je přesvědčena. Zahrála si tak jen nenápadnou letušku. Ničeho však nelituje. „Bylo skvělé pracovat s Jennifer Aniston a Davidem Schwimmerem v té scéně v letadle. A byla zábava pracovat s Perrym, i když se to nedostalo do televize,“ je přesvědčena i dnes.