Česko Slovensko má talent přišlo o legendu! Zemřel Josef Pátrovič!

V show Česko Slovensko má talent se objevoval celá léta a stal se skutečnou legendou. Jeho víra ve vlastní talent a celá sbírka ojedinělých vlastností udělala z Josefa Pátroviče nenapodobitelnou hvězdu, která si vysloužila dokonce vlastní sošku. Bohužel samotný „maestro“ se už žádné show nezúčastní.

Jozef Pátrovič skonal ve věku 82 let v Prievidzi. Poprvé zazářil v show ČSMT v roce 2010 a šokoval nejen svým výkonem, ale zejména nekonečnými stížnostmi na nevětraný prostor či azbest, které měly mít vliv na jeho pěvecký výkon.

Překvapivě, navzdory těmto „drsným“ podmínkám na pódiu se rozhodl vrátit i o rok a opět nebylo vše podle jeho představ. A vracel se neustále, až se stal jakýmsi maskotem show a letos divákům nepochybně chyběl. Bohužel už se ho nedočkají nikdy.

Tento osobitý muž pocházel z Lipovníku a ačkoli měl vysokoškolský titul v oboru chemie, většinu života pracoval jako řidič autobusu. Z této pozice si ale „odskakoval“ každý víkend na vystoupení jako zpěvák skupiny Československé autobusové dopravy v Topolčanech. Měl i politické ambice, jeho kandidatura na post starosty obce ale nebyla úspěšná. Proslavil se až na sklonku života v show Česko Slovensko má talent, dokonce si pořídil i manažera a ze slávy něco vytěžil. Nejen porotcům, v čele s Jakubem Prachařem, a celému týmu kolem show bude tento výrazný muž chybět.