Česká Barbie je po další plastice: Nosík jako od Mattela!

První česká Barbie (22), která si říká také Lolo Ta Bella či Lolo Pink, má za sebou další zkrášlovací operaci.

Gabriel Jiráčková je na první pohled skutečně živoucí panenkou Barbie: blonďaté vlasy, útlý pas, sportem zakulacený zadek a velká ňadra. Jak uvádí Blesk, už v sedmnácti letech si nechala zvětšit poprsí na velikost osm a sama o sobě často hovoří jako o uměleckém díle.

A jakoby to nestačilo, tak rovnou podstoupila ještě další zákrok. „Zároveň s rhinoplastikou mi lékař udělal i další mou vytouženou úpravu – lip lift horního rtu,“ libovala si na sociální síti, kde sdílela skutečně mrazivý snímek.

„Dala jsem si konkrétně s těmito zákroky a výběrem kliniky i chirurga na čas, jelikož ten pravý Barbie ‚noštek‘ od Mattela neumí jen tak každý! Byla jsem na mnoha konzultacích a stále si nebyla jista, zda raději neodjet za nějakým odborníkem do Dubaje, Istanbulu nebo Teheránu…“ svěřila se na Instagramu.

Nakonec se jí však podařilo najít ideálního odborníka. „Nečekalo mě žádné odrazování, že můj malý nosík je už i tak dostatečně malý, ale naopak příjemné popovídání si o měřítkách krásy, z nichž jedním je hrot (špička) nosu ve tvaru obráceného diamantu. A právě takový mi pan doktor vykouzlil!“

Operaci podstoupila v pouze lokální anestezii, při které zůstala po celou dobu při vědomí. „Vše bylo umrtveno tak skvěle, že jsem žádné řezání necítila. Nebylo totiž třeba žádné sekání ani lámání kosti, pouze takové něžné dopilováníčko a drobná korekce chrupavek, které k sobě pan doktor stáhl stehy, čímž došlo k požadovanému zúžení,“ líčila krásná Gabriel s patřičným nadšením.

Zdroj: Instagram, redakce, Blesk