Černocká se omluvila za svého manžela. Karel Šíp prohlásil, že ho Jiří Pracný málem otrávil buřty. Přišel kvůli tomu o žlučník

Vypadá to, že se pořad Všechnopárty opět trochu zvrtl. I když obvykle střihači zakročí, aby Karel Šíp nemluvil o sobě, tentokrát nezakročili včas. Karel Šíp stihl obvinit Petru Černockou, že ho její manžel málem připravil o život.

Petra Černocká (73) totiž byla mezi hosty relace Všechnopárty, kterou moderuje moderátor a herec Karel Šíp (77). Ten se nijak nežinýroval a svěřil se s historkou, při které obvinil manžela Petry Černocké, že ho chtěl připravit o život.

Historka se týkala Jirky Pracného, manžela Petry Černocké, kterému kdysi říkali pracka. Šíp řekl, že netuší, jestli se doma Pracný pochlubil, ale málem prý Šípa připravil o život. A to prostřednictvím prošlých buřtů. S Jaroslavem Uhlířem totiž Karel Šíp předváděl nacvičenou scénku před publikem a v jedné hrál protestní hladovku, měl na krku buřty a ukusoval. Nikdo prý netušil, jak často se buřty mění a na jevišti neměl čas sledovat, zda jsou uzeniny v pořádku a prostě jedl. Jenže buřty v pořádku nebyly a Šíp prý kvůli tomu přišel o žlučník.

Petra Černocká byla zřejmě z rozčileného Šípa nesvá, ale přesto se jí podařilo uhrát to bravurně a dodatečně se za svého manžela omluvila. Dodala, že jí takové věci neprovádí a buřty jí nosí čerstvé. S grácií a humorem tak vybruslila z problému, který mohl nastat, když se Karel Šíp nehlídal a pustil si v televizi pusu na špacír.

Podle Wikipedie je Petra Černocká za Jiří Pracného vdaná od roku 2004. Jejím prvním manželem byl Jan Vaculík, se kterým byla v manželství od roku 1970 na celých deset let.

Zdroj: Všechnopárty, Wikipedie