Ceny Český lev 2023: O dojemný moment večera se postaral Marsell Bendig

V sobotu večer proběhlo v Praze slavnostní předávání 30. ročníku filmových cen Český lev. Hlavní cenu získal historický film Il Boemo. Velké překvapení přišlo při vyhlašování nejlepšího herce ve vedlejší roli!

V sobotu večer byly v Praze rozdány ceny ČFTA Český lev, kdy během tohoto slavnostního večera hlavní cenu získal historický film Il Boemo. Největší překvapení přišlo při vyhlašování ceny pro nejlepšího herce ve vedlejší roli.

Získal ji bratr „superstar“ a úspěšného zpěváka Jana Bendiga, Marsell, který si zahrál ve filmu Banger. A právě on přednesl nejemotivnější projev večera, kdy jedno oko v celém sále nezůstalo suché. „Je to neuvěřitelný pocit. Jsem strašně vděčný, šťastný. Je to pro mě splněný sen,“ nebyl pořádně schopen slova samotný Marsell.

„Dnes zůstávám na afterparty. Chci to tady oslavit s celým naším týmem z Bangeru a potom pojedu domů, kde mě čeká bratr, tak to oslavíme společně,“ prozradil své plány pro deník Blesk mladý Marsell, který dodal, že ho hned druhý den čeká další natáčení filmu.

„Vůbec jsem tomu nevěřil, nedělal jsem si žádné naděje, konkurence byla neskutečně velká, říkal jsem si, že to nechám na pánubohu, a že ať to dopadne jakkoliv, tak jsem rád, že tady mohu být. To, že si cenu beru domů, to jsem fakt nečekal,“ nevěřil vlastním očím úspěšný a talentovaný herec, jak uvádí portál LP Lifee.

Zdroje: Blesk, LP Lifee, Instagram