Céline Dion oznámila první novou píseň od chvíle, kdy onemocněla neurologickou poruchou

Hvězdná zpěvačka Céline Dion ve čtvrtek oznámila vydání svého nejnovějšího singlu s názvem Love Again – první písně, kterou vydala od doby, kdy se veřejně svěřila se svou vzácnou neurologickou poruchou.

Píseň Love Again ( v překladu Znovu milovat) vznikla pro připravovaný stejnojmenný film se Samem Heughanem v hlavní roli a je jen jednou z pěti skladeb této zpěvačky, které se ve filmu objeví, píše deník CBS News.

Kompletní soundtrack, který obsahuje těchto pět nových písní, bude podle oznámení na Instagramu Céline Dion posluchačům k dispozici 12. května.

Film, který jde do kin 5. května, je romantická komedie/drama o ženě, která se vyrovnává se smrtí svého snoubence, a o novém a nečekaném spojení, které naváže s novinářem prostřednictvím textových zpráv.

V prosinci loňského roku zpěvačka oznámila, že musela odložit svá vystoupení na jaře 2023 a zrušit osm koncertů v létě 2023 poté, co jí byl diagnostikován syndrom ztuhlé osoby.

Tato neobvyklá porucha způsobuje, že tělo je ztuhlé a citlivé na dotek, hluk a emocionální stres, což může způsobit svalové křeče.

Ve filmu si zahraje i sama Céline Dion. Vlastně tam hraje samu sebe. Lyrický videoklip zachycuje právě scény se zpěvačkou.

Zdroj: CBS News, Instagram.