Celebrity v luxusním oblečení a špercích za miliony. I to jsou Vary z pohledu běžných lidí. Manželka Jiřího Bartošky prý na sobě měla šperky za 3,6 milionů korun

Jak už jsme vás informovali, tak Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se sice líbil celebritám, ale lidé už tolik spokojení nebyli. Podle nich už jde jen o předvádění, pomyslný lesk a slávu a s filmem a kvalitními herci už nemá nic společného. Když se hvězdy, které v době covidu plakaly, že nemají peníze, prochází ve špercích a šatech za miliony, už je to prý k smíchu.

Přesně tak, festival ztrácí glanc a nebude to jeho úrovní, ale zřejmě úrovní slavných. Vypadá to, že letošní rok byl jen o tom, aby se celebrity předvedly v tom nejdražším, co mají a potom se ve stylu zahraničního herce Russela Crowa opili do němoty.

Blesk informoval, že kupříkladu Andrea Bartošková, manželka prezidenta festivalu Jiří Bartošky, měla na sobě šperky za 3,6 milionů korun. Není tedy divu, že Bartoška i přes své zdravotní potíže nemohl zůstat doma. Jeho žena by mu zřejmě neodpustila, že by nešla na festival, když už měla takový přepych.

Pyšnit se mohla i slovenská herečka Katarína Morháčová, která se po červeném koberci procházela ve špercích za 4, 5 milionu korun, a to se jednalo o náušnice, náramek a prsten!

České herečky už jsou víceméně chudší. Petra Nesvačilová si podle Expresu vybrala šperky pouze za milion korun, Ester Geislerová pouze za 220 tisíc korun a Jitka Čvančarová se rozhodla pro diamantové náušnice a prsten.

Možná se snažili oslovit své fanoušky, ale namísto toho sklidily dámy vlnu nevole a kritiku. Pravdou je, že když nás covid uvěznil doma, spousta slavných si stěžovala na nedostatek financí, zatímco běžní lidé prostě museli vydržet. Nyní však chodí naše hvězdy ověšeny diamanty a platinovým zlatem, jako by nikdy nestrádaly. Na sociálních sítích se to jen hemžilo kritikou.

Keď bol covid, tak niektorý umelci ronili slzy, že nemajú za co žiť a žobrali o nejaký financi príspevok, aby neprišli o svoj nad priemerný štandard.

Vždyť jsou k smíchu! Připadají si v naší kotlině jako VIP, ale pár metrů za hranicemi po nich ani pes neštěkne!!!

Kde jsou ty časy, kdy komedianti a kejklíři spali na voze pod plachtou, žili z milodarů pracujících… A dnes? Potřeba se předvádět, že jsou něco víc než pracující.

Je to o ničem, akorát se předvádějí, kdo má jaké šaty, pak se ožerou a co?

Načančaná nádhera na oblbování lidí. No, někteří se oblbovat nechají.

I tak lidé bohužel vidí festival ve Varech.

Zdroj: Blesk, Expres, Facebook, autorský text