Celá maminka! Mariana Prachařová (29) změnila účes a podobnost s Danou Batulkovou je úžasná

Mariana Prachařová je dcerou známého, ale už bohužel bývalého, manželského páru Dana Batulková a David Prachař. U dětí herců se často stává, že je lidé obviňují z protekce. Mariana se proto snaží ukázat, že taková není a vytvořila si vlastní byznys. Jmenuje se Mariana Shop a je doslova přetéká barvami.

Zlí jazykové občas Marianě vyčítají, že je nedospělá, že vlastně nemá žádnou pořádnou zodpovědnost. Je pravda, že některé Marianiny příspěvky na Instagramu působí dětinsky, sladce, z toho si ale ona nic nedělá. Jak píše na profilu svého obchodu: „Vidím svět růžově.“

Barevný byznys jí ale, zdá se, slušně živí. Mariana často cestuje, svým sledujícím pak natáčí videa, aby se na krásná místa mohli dostat aspoň virtuálně. Navíc se včera svým fanouškům pochlubila jiným úspěchem. „Pyšná sama na sebe, aneb když splatíte svoje první auto,“ napsala Mariana k fotce za volantem svého BMW pojmenovaného Anča Máňa.

A aby si připadala ještě více dospělá, rozhodla se sundat oblíbené velké sponky do vlasů a ostříhat si vlasy na krátko. Jak to dopadlo se můžete podívat ve videu pod odstavcem. Velká část jejích sledujících se shoduje, že vypadá přesně jako její maminka Dana Batulková. Marianě to opravdu velmi sluší a i ona je ze svého nového Já nadšená.

Zdroje: Instagram