Catherine Zeta-Jones: V dlouhé manželství s Michaelem Douglasem nevěřila

Catherine Zeta-Jones (53) prozradila, že nečekala, že prožije dlouhotrvající manželství s Michaelem Douglasem (78). Herečka to přiznala v pořadu „Good Morning America“, ve kterém byla hostem, uvádí web gala.de.

Na otázku moderátorky Robin Roberts, kdo byl lepší v rozdávání dárků, odpověděla: „Musí to být Michael.“ V žertu dodala, že darování dárků u ní vyvrcholilo zhruba v osmém roce jejich nyní 22letého manželství. „Kdybych věděla, že spolu budeme tak dlouho, držela bych se trochu zpátky. Nečekala jsem, že spolu budeme 22 let. Tohle je Hollywood, lidi!“

Zeta-Jones prozradila, že v osmém roce jejich manželství svému manželovi koupila vůz Hot rod. „Hot rod, který dostal, je kupé z 30. let,“ upřesnila, než řekla do kamery: „Popletu to, Michaele, omlouvám se.“

Michael Douglas dostává už jen ponožky

Při podrobnostech nákupu řekla: „Vypadá to jako malé auto Bugsy Malone,“ s odkazem na film z roku 1976. „Bylo to opravdu skvělé. Dosáhla jsem vrcholu! Od té doby mu dávám jen ponožky,” uvádí web foxnews.

Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas se vzali v roce 2000. Pár má dvě děti: 22letého syna Dylana Michaela Douglase a 19letou dceru Carys Zeta Douglas.

Zdroj: gala.de, foxnews