Část party z první Superstar po letech opět spolu! Hejma (71), Issa (37) a Záhorovský (37) se sešli na křtu knihy

Už 18 let uběhlo od první řady pořadu, který objevoval nové pěvecké talenty. Tehdy se jmenoval Česko hledá Superstar a vítězkou se stala skvělá Aneta Langerová. Mezi dalšími finalisty byla třeba Šárka Vaňková, Sámer Issa nebo miláček Julián Záhorovský. A právě poslední jmenovaní se podle časopisu Blesk opět setkali.

A nebyli sami. Trojici doplnil skladatel a bývalý přísný porotce pěvecké soutěže Ondřej Hejma. Na všech třech bylo vidět, že léta si postupně vybrala svou daň. No hlavně na Ondřejovi a Juliánovi. Ondřejovy pověstné vlasy o dost zešedivěly a ubyly, Julianovi naopak přibyla nějaká ta kila navíc. Mohl by se s nimi podělit se Sámerem, který v poslední době dost zhubl, jak si všimla redakce Expresu. Podle zpěváka za nezdravý úbytek váhy může rozchod s přítelkyní, stres a spousta práce. Ani prý nemá čas chodit do fitka.

Sámer a Julián byli vybráni jako kmotři nové knihy autorky Johany Fundové. Křest knihy s názvem Milenium! se konal 20. října v pražské kavárně NoD, píše web To je senzace. „A aby to bylo komplet, tak jim při křtu dohled dělal porotce Ondřej Hejma. Na podiu nechyběly ani Stanislava Jachnická a Miriam Chytilová, dabérky Phoebe a Rachel z legendárních Přátel, na jejichž české znění jsme se (nejen) v období milénia každý týden těšili,“ napsala Johana na svůj Instagram. Jde o pokračování úspěšné knihy s názvem Devadesátky a autorka si oba zpěváky pozvala proto, že „oba byli v první řadě Superstar, která byla pro to období signifikantní, sledovaly ji všechny generace.“

Sámer i Julián se při křtu neubránili vzpomínkám, jaké to pro ně bylo před 20 lety. Julian měl pocit, že je to jen pouhý rok, kdy jako nepolíbené děti z malých měst pobláznily republiku. Sámer zase vzpomínal, jak se odstěhoval do Prahy a celý jeho život se naprosto změnil.

Zdroje: Blesk, Instagram, Expres, Tojesenzace