Cameron Diaz pomáhala Drew Barrymore, když měla problémy s pitím

Hollywoodská hvězda Cameron Diaz prozradila, jak pomohla své kolegyně Drew Barrymore vyřešit problémy s alkoholem. Dvojice se sblížila poté, co spolu hrála ve filmu Charlieho andílci a Cameron Diaz řekla, že vždy věděla, že Barrymore najde cestu.

Drew Barrymore se potýkala s drogami a alkoholem od té doby, co se ve 14 letech emancipovala a prožívala divoké období. Její osobní problémy byly vždy silně medializovány a často ji bylo vidět na party s lidmi mnohem staršími než ona.

Věděla jsem, že když se na ni všichni zaměříme a poskytneme jí potřebnou podporu, najde si svou cestu,“ řekla Diaz listu Los Angeles Times a dodala, že absolutně věřil“ v hereččino uzdravení. Barrymore je nyní 48 let a v prosinci 2021 prozradila, že byla dva a půl roku naprosto střízlivá.

V minulosti hovořila o tom, že dříve hodně pila, aby utlumila bolest z rozvodu se svým třetím manželem Willem Kopelmanem. „To pití pro mě bylo neustálé,“ řekla People v prosinci 2022 o důsledcích jejich rozchodu. „Prostě mě to vzalo,“ vysvětlila hvězda. „Jen jsem se snažila cítit se dobře a alkohol mi s tím pomohl.“

Zdroje: People, Los Angeles Times