Bývalý partner Dary Rolins promluvil o Nedvědovi. Dokonce přidal společnou fotku

Zpěvák a kytarista kapely Wohnout Matěj Homola (48) je bývalým partnerem Dary Rolins (49), s níž má také dceru Lauru. Jak se zdá, se svou bývalou přítelkyní má skvělé vztahy, a dokonce přijal i jejího nového přítele, fotbalistu Pavla Nedvěda (49).

S jejich dobrým vztahem se na svém Instagramu pochlubila také zpěvačka, která za Nedvědem s dcerou přiletěla do italského Turína, kde fotbalista momentálně pracuje. „Když zapadá slunko v Turíně. A poslední dobou dost často, těší mě, že stejně jako mně, se v tomto městě líbí i Lole. A co mě těší nejvíc, že jsou všichni, kteří jsou pro mě v tomto příběhu důležití, a to včetně Matěje, navzájem v míru a pohodě,“ napsala k fotografii a zmínila právě i svého ex.

Tato slova potvrdil také Homola, který dokonce přidal s Nedvědem společnou fotku. „Nový partner Dary a parťák dcery Laury Pavel Nedvěd je veskrze sympaťák a bylo mi ctí se s ním seznámit,“ napsal k snímku.

„Takže tahle fotografie ve svĕtě otevírá dveře víc než cokoliv jiného a dá se díky ní navázat přátelství na mnoha místech, kde by to jinak třeba drhlo,“ dodal dále k fotce, u níž vyjádřil Nedvědovi obdiv. Jejich fotografii komentovala Dara emotikonem srdíčka.

Zdroj: Instagram, redakce