Bývalý moderátor pořadu Tabu, Roman Šmucler, se rozmluvil o úplatcích

Mezi zajímavými hosty soutěžního pořadu Máme rádi Česko byl tentokrát Šimon Bilina a Michaela Pecháčková, kteří jsou známými herci ze seriálu Zoo. A nechyběl ani zubař, scenárista a moderátor Roman Šmucler. Ten na sebe také prozradil věci!

„Co se týče snášenlivosti, Češi a Němci jsou nejlepší pacienti, jsou ukáznění a nosí pozornosti. Mají rádi doktory. Na východ od Slovenska sice přinesou víc peněz, ale je zle. Američani berou doktora jako služebníka.“ informoval nás magazín Prima ženy o Šmuclerových zkušenostech s úplatky.

„Většinou nám nosí tvrdý alkohol, kdybych to ale vypil, asi bych se měl premedikovat já. Máme rádi, když někdo něco upeče, domácí tvorbu. Když toho má člověk plný kecky a paní řekne, že udělala vlastnoručně buchtu, je to příjemné, od srdce,“ přiznal.

„Jeden čas mi hodně nosili samopálenky a já jsem se je bál pít. Jednou jsem nevěděl, jak být vtipný v televizi, a řekl jsem, že tu slivovicu leju do ostřikovačů. Pak jsem asi pět let nemohl na Moravu, to bylo zlé,“ bavil se bývalý moderátor.

Romana Šmuclera mnozí neznají jako zubaře, ale naopak jako moderátora kontroverzního pořadu Tabu z roku 1994. Objevoval se také jako účinkující v mnoha dalších pořadech a dokonce podle CSFD chvíli moderoval i soutěž Chcete být milionářem na TV Prima.

Jak se vám kdysi líbil v Tabu? Některé ty historky byly opravdu nezapomenutelné…

Zdroj: Prima Ženy, CSFD