Bývalý manžel Pamely Anderson prozradil, že jí v závěti odkazuje překvapivé dědictví

Pamela Anderson (55) a její bývalý manžel Jon Peters (77) rozvázali svůj manželský svazek pouhých 12 dní po svatbě, v roce 2020. Peters se svěřil s tím, že jí ve své závěti odkazuje nemalou částku, píše web People.

Herečka Pamela Anderson a filmový producent Jon Peters se v roce 2020 vzali, ale svoji byli pouze 12 dní. Později v témže roce Pamela prohlásila, že za Peterse nikdy nebyla právně provdána, a v prohlášení na sociálních sítích dodala, že Peters je a bude celoživotní rodinný přítel.

V novém rozhovoru pro Variety Pamela o Petersovi řekla, že je skvělý a měl na její život obrovský vliv. Peters navíc listu prozradil, že Pamela pro něho vždy bude velice důležitá a vždy ji bude milovat. Jako důkaz o tom jí ve své závěti odkazuje krásných 10 milionů dolarů, v přepočtu 248 milionů korun. A vůbec mu prý nezáleží na tom, zda je Pamela potřebuje nebo ne, zkrátka jsou pro ni.

Pamela o dárečku v závěti zatím neví, ale až se to dozví, bude to pro ni jistě zajímavé překvapení. Takový muž by se určitě hodil každé ženě.

Zdroj: people.com, usmagazine.com, variety.com