Bývalý bouřlivák Adam Mišík má doma dobře vychovanou holku. Mají mezi sebou silné spojení, ale najdou se i Adamova negativa

Zpěvák, kytarista a herec Adam Mišík tvoří pár s krásnou dcerou Ivy Kubelkové. Mladý pár už bydlí společně a podle slov Adama je to idylická klidná domácnost.

Adam má za sebou bouřlivé období, a právě vedle své o 7 let mladší partnerky Natálie našel klid. Tato mladinká dívka dokázala Adamovi dát to, co hledal. „Když s někým žijete, tak je to intenzivní. Já jsem hrozně rád, že mám to zázemí, že jsme na sebe hodní a že je to vlastně taková oáza klidu,“ cituje Adama TV Nova.

Adama můžeme nyní vidět na obrazovkách v seriálu Jedna rodina v roli Dominika, kde má po boku půvabnou kolegyni Denisu. Partnerka Natálie má zřejmě pochopení i pro leckdy romantické scény svého protějšku. Podle slov Adama je Natálka na svůj věk velmi rozumná a má správně nastavené hodnoty. Pochválil i rodiče Natálky když řekl, že je velmi dobře vychovaná.

Mladý pár před měsícem oslavil první výročí svého vztah. „Klape nám ještě líp, než jsem si představovala. Je to můj první vážnější vztah. Posunula jsem se dál, poprvé žiju s přítelem. Klape to výborně.“ svěřila se pro magazín Super Natálka.

I dcera Ivy Kubelkové je za přítele Adama vděčná, podle ní si navzájem změnili život. Adam je jí oporou a je ochotný. A jako bonus rád a dobře vaří. Ale ať to nejsou jen samá pozitiva, jedna maličkost Natálii vyvádí z míry, a to jsou Adamovy ponožky všude kam se podívá.

Oba přiznávají, že takovou sílu vztahu nečekali, tak snad jim to vydrží.

Zdroj: Super, Tv Nova