Bylo tělo mrtvé Marilyn Monroe skutečně její?

Filmová ikona Marilyn Monroe byla v roce 1962 nalezena mrtvá ve svém domě v Los Angeles, ale co se stalo s jejím tělem po smrti?

Web Thesun.co dnes informoval, že se začínají objevovat spekulace o tom, zda nalezené tělo bylo skutečně Marilyn, protože některé údaje vůbec nesedí. Kolují zvěsti, že její tělo bylo po nalezení několik hodin opuštěné a dokonce se ztratilo. Její ostatky nebylo možné najít dlouhých 10 hodin, ačkoli všude je uvedeno, že byla nalezena ve svém domě nahá v posteli svou hospodyní a následně převezena do márnice.

Po letech doktor Thomas Noguchi, který prováděl pitvu Monroe, tvrdil, že vzorky odebrané pro toxikologickou zprávu byly „zničeny“. Dosud nebyl doložen žádný důkaz, že se skutečně jednalo o tělo zesnulé herečky.

Allan Abbott, který vedl pohřeb, později napsal, že slavná sexbomba nebyla vůbec k poznání: „Když jsme odstranili prostěradlo, které ji zakrývalo, bylo téměř nemožné uvěřit, že se jedná o tělo Marilyn Monroe. Vypadala jako velmi průměrná stárnoucí žena, která o sebe příliš nepečovala,“ uvedl.

Její smrt byla označena za pravděpodobnou sebevraždu, i když se spekuluje, zda nešlo o náhodné předávkování. Pohřbena byla v zelených šatech značky Emilio Pucci a v ruce držela kytici růžových růží.

Zdroj: Thesun.co.uk