Burešová se vyfotila s anglickou herečkou Rosamundou Pike. Rozhořela se diskuze o tom, kdy je vhodné celebrity oslovit

Populární herečka Eva Burešová, která si diváky získala díky roli v seriálu Zoo, měla štěstí a náhodně se setkala s anglickou herečkou Rosamundou Pike. Společně s Přemkem Forejtem a synkem si udělali selfie, kterou můžete vidět níže v článku. Pod fotografií se začalo debatovat, kdy je vhodné oslovit celebritu a Eva se svěřila se svou nemilou zkušeností.

Eva Burešová se s nadšením pochlubila na Instagramu, že se náhodně setkala s anglickou herečkou Rosamundou Pike. Pod fotkou se rozhořela diskuze na téma, kdy je vhodné celebrity oslovit a kdy nikoliv. Fanoušci se svěřili, že je pro ně obtížné vyrušit své idoly například v restauraci a požádat je o autogram. Považují za nevhodné je obtěžovat, když někde jsou s přáteli nebo rodinou. Eva Burešová k tomu řekla své.

Za sebe musím říct, že jsem vždycky měla radost ze setkání s fanoušky, když byli slušní a dokázali určit vhodnou situaci. Když jsem byla v restauraci s malým a v 8. měsíci a kvůli fotce jsem vstávala 16krát, tak mi to tak vhodné nepřišlo. Nestihla jsem se najíst a malej ze své mámy taky nic neměl. Ale jinak jsou to vždy jen milé situace.

Vypadá to, že někdy fanoušci postrádají soudnost a pro herce či zpěváky je obtížné být neustále v jejich hledáčku. Fanouškům se líbilo, že se s nimi Eva Burešová podělila o takovou zkušenost.

Eva Burešová je maminkou na plný úvazek, protože se jí 15. 8. 2022 narodil syn Tristan William Forejt, kterého má s Přemkem Forejtem z populární trojice porotců MasterChef, ale ještě se stará o synka Nathaniela z předešlého vztahu. I přesto se však věnuje své pěvecké i herecké kariéře a od začátku roku hraje ve vystoupení The Bodyguard, kde na divadelních prknech Hudebního divadla Karlín stanula po boku kolegy Hynka Čermáka. 

Zdroj: Instagram, Hudební divadlo Karlín, Mimibazar, autorský text