Burešová měsíce nevyšla z bytu, trápil ji tento problém!

Eva si vybudovala si totiž kariéru jako herečka i zpěvačka. Nedávno však přiznala, že chtěla se vším skončit a úplně opustit uměleckou sféru. 

A teď vyšlo najevo, že s nepříjemnými psychickými stavy bojovala už jako dítě. Eva totiž začala spolupracovat s organizací Nepanikař, která se věnuje psychickým problémům mladých lidí. A tak neměla problém přiznat, že se to týká i jí. 

„Od třinácti let bojuji se stavy úzkosti. Měla jsem i panické ataky. Ve dvaadvaceti letech jsem je měla tak silné, že jsem nedokázala vycházet z bytu. Trvalo to dva, tři měsíce,“ prozradila pro Super.cz.  „Pak jsem se z toho sice nějak dostala, ale pořád bojuji s nějakou psychickou slabostí,” netají Eva. 

Jak poznamenala, nepřející a špatné reakce se k člověku vždy nějak dostanou, zvláště, pokud je znám. „Je důležité najít vnitřní sílu, aby vás negativní lidé neovlivnili,“ uvedla. 

Evě pomáhá víra v dobro a také vděčnost za to, co má – rodinu a úspěšnou kariéru. „Vždy, když mi je nejhorší, uvědomím si, co všechno hezké pro mě ten nahoře, já nebo kolegové udělali. Ale bojuji s tím. Bojuji s hejty, ​​s lidmi, co o mně píší špatné věci. Ale snažím se být silná, abych potom mohla říkat ostatním, jak to mají dělat,“ řekla.