Budou nové díly oblíbeného pořadu Ano, šéfe! Pohlreich se vrací na Primu

Zdeněk Pohlreich se před několika lety proslavil v oblíbeném pořadu Ano, šéfe!, kde si bral na paškál české restaurace a podniky. Tato show se stala velice rychle populární a povětšinou za to mohly nesmrtelné hlášky oblíbeného kuchaře, kdy pro sprosté slovo nešel daleko.

Zdeněk Pohlreich si před časem z Primy odskočil do konkurenční Novy, připomíná Blesk. Jednalo se o pořad Souboj restaurací. Česká mutace zahraniční show Ramsay’s Best Restaurant se v Británii sice těšila velké oblibě, ale bohužel v našich končinách tomu tak úplně nebylo. V prvních dílech této show se diváci dočkali vyřazovacích duelů, aby poté finalisté vařili bok po boku v Pohlreichově pražském podniku Next Door.

„Být v cizí kuchyni je vždycky těžký, protože kuchařská práce je založená na strašný spoustě stereotypů, který si ani neuvědomujeme. A najednou být v místě, kde nevíte, kde je sůl, máslo, základní věci, je samozřejmě složitý. Do maxima jsme se ale snažili těm lidem připravit ty věci tak, aby to šlo,“ svěřil se Pohlreich pro IDnes.

A zatímco první díly sledovalo 657 tisíc diváků, ke konci to bylo už jen 370 tisíc diváků. A to bylo pro Novu v hlavním vysílacím čase opravdu málo. Jedna sezona tak stačila.

Zdroj z televize Prima ale potěšil Pohlreichovi fanoušky informací, že se jejich oblíbený šéfkuchař a gastronom bude vracet na Primu.

„Přeplatili ho a bude se vracet na Primu. Vypadá to na obnovení formátu Ano, šéfe!, protože stav mnoha restaurací po covidu je tragický. Teď se ještě ladí smlouva a další formality,“ dodal zdroj s tím, že vše bude dotaženo do konce prázdnin, aby Pohlreich mohl začít natáčet.

Ten ale během televizní kariéry několikrát ohlásil, že v médiích plánuje skončit.

 „Už jsem unavenej, dal jsem tomu maximum. A ty hospody stále dělají jeden sek za druhým,“ nechal se tehdy slyšet. Naštěstí ale v televizi Pohlreich zůstal a diváci si tak mohli i nadále užívat jeho kulinářského umu.

Zdroj: blesk.cz, idnes.cz