Budou další díly Ivety. Macuru si má zahrát Richard Krajčo. Ten ale odmítá přibrat. Maskéři prý budou mít tak hodně práce

Druhá minisérie o zpěvačce Ivetě Bartošové je úspěšně za námi a chystá se třetí série. Ta se bude věnovat zpěvaččiným posledním létům života. Fanoušci se tak dočkají dvou nových postav. A to Josefa Rychtáře a Zdeňka Macury, kterého si zahraje zpěvák a herec Richard Krajčo.

A jak se frontman kapely Kryštof na roli těší? Kontaktoval ho rovnou otec projektu Mike Samir. Krajčo si nejprve myslel, že v Ivetě dostane úplně jinou roli.

Když mi nakonec řekl, že jde o Zdeňka Macuru, tak jsem si uvědomil, že to vlastně půjde taky. Jsem rád, že se toho zúčastním, protože je to hezké zpracování velkého příběhu,“ říká představitel Macury pro Blesk.

A jelikož má Krajčo dost studijních materiálů, přiznal se, že prozatím neuvažuje o tom, že by se se skutečným Zdeňkem Macurou setkal. Jelikož byl ale Macura otylejší postavy, zpěvák práskl, že veškerá kila mu budou muset přidat až v maskérně. Stejně jako změnit vousy a účes.

Krajčo tehdejší události kolem Ivety Bartošové sledoval a neminuly ho.

Český éter tím byl zahlcený. Časem mi jí bylo víc a víc líto. Už ne jako zpěvačky, ale jako člověka a toho, kam se ten její příběh posouval. Když se stala ta tragická událost, tak mě to opravdu zasáhlo, ač jsem nebyl její fanoušek,“ dodal Krajčo na závěr pro Blesk.

A jelikož se druhá řada minisérie dočkala skutečně velkolepého finále a emotivní podívané, fanoušky zajímalo, zda bude mít pokračování. Závěrečnou série potvrdil Michal Samir, ale přesné datum premiéry zatím neprozradil. Nicméně nastínil to, na co se v třetí sérii budou moci diváci těšit.

​ „Diváci se ptají na její osobní život, zpětně také na vztah s Petrem Sepéšim, protože jeho odchod Ivetu v té době definoval. Z dnešního pohledu je to jen odvar toho, co známe z pozdějšího období. Nástup bulváru je tu zatím naznačen a bude pokračovat ve třetí sérii, kdy už opravdu „pojedeme do plnejch,“ podělil se o téma závěrečné kapitoly života Ivety Bartošové, uvádí TVNova.

Diváci si tak ještě budou muset nějakou chvilku na finále počkat. Výsledek ale prý bude stát opravdu za to.

Zdroj: blesk.cz, tv.nova.cz, Instagram