Budou Brzobohatí adoptovat dítě? Daniela řekla, co si o tom myslí

Daniela (45) a Ondřej (40) Brzobohatí jsou manželé od podzimu, kdy se brali v Itálii. Daniela okamžitě přijala příjmení svého manžela a změnila si ho i na svém instagromovém profilu. Prakticky od té doby, co se jejich vztah provalil na veřejnost, se pár netají tím, že by spolu chtěli miminko.

Daniele už tak trochu tikají biologické hodiny, v dnešní době ale není divné, aby žena měla první dítě po čtyřicítce. Jenže otěhotnět se jí zatím nepodařilo. Deníku Aha se na křtu knihy Obchodníci s dětmi od Hany Hindrákové svěřila, že ani adopce pro ni není zakázané téma.

„Tabu to pro mě není, ale zároveň si myslím, že to chce strašně moc odvahy, aby člověk tento krok udělal,“ prohlásila moderátorka, která s adopcí sice ještě nemá vlastní zkušenost, zato zná lidi, pro které adopce nebyla úplně šťastným rozhodnutím. Zachránit nějaké dítě nebo miminko z ústavní péče je sice krásná věc, ale pro některé rodiče to může být také jakýsi pocit selhání.

Daniela však toto zatím řešit nemusí. Nedávno se přestěhovali na pražský Smíchov, jak píše web Expres, a konečně si vybalili všechny věci. Daniela také odešla z internetové televize DVTV, protože prý byla zahlcená prací. Bylo dobré rozhodnutí, protože když chce člověk rodinu, musí se na ni soustředit. Stres z přemíry práce by tomu rozhodně neprospěl.

Zdroje: Aha!, Expres