Brodská se rozloučila s fanoušky: Moji milí, poslední dobou ztrácím smysl instagramu

Tereza Brodská patří mezi velmi oblíbené herečky Česka. Dokonce i její instagram je populární a za poslední roky zde naskočilo přes 100 tisíc sledujících. V posledním videu však Brodská promluvila o tom, že se možná s instagramem nadobro rozloučí. Co se stalo?

„Moji milí, poslední dobou ztrácím smysl svého instagramu,“ řekla na úvod sklesle Tereza, která je známá tím, že její příspěvky jsou velmi vtipné nebo plné smíchu.

Teď však prozradila, že postrádá smysl svých příspěvků, že neví, co dál sdílet a že má také pocit, že fotek jí samotné i celé rodiny už bylo přespříliš. Její fanoušky tak čeká zřejmě období nejistoty, kdy nebudou tušit, jak se jejich oblíbenkyně vůbec má, a také zda se do online světa vrátí.

„Terezko, máš krásnej Instagram. Moc mě baví tvoje komentáře,“ prosila Terezu například kolegyně Martina Řandová. Fanoušci se také v komentářích shodli, že by to byla velká škoda, kdyby to Tereza vzdala a že na ní budou věrně čekat.

Brodská však také zmínila, že to možná ani bez instagramu nevydrží… Tak doufejme, že přece jen najde nové nápady ke sdílení.

Zdroj: Instagram, redakce