Britská vévodkyně Kate (41) má na hlavě 8 centimetrů dlouhou pooperační jizvu

Britská vévodkyně Kate (41) má na hlavě 8 centimetrů dlouhou pooperační jizvu. Sice ji dokonale maskuje účesem a pokrývkou hlavy, ale zvědavému britskému bulváru neunikla. Měl podezření, že budoucí anglická královna má něco v nepořádku s hlavou…

Historie známosti

Princ William začali s Kate přátelstvím, které se časem změnilo v lásku, a pak došlo k rozchodu. Kate však trpělivě čekala, až se princ nad sebou zamyslí. A přišel happyend. Vrátili se k sobě a byla svatba. Vévodkyně se ve vodách královské etikety začala pohybovat jako ryba ve vodě. Zajistila kontinuitu dynastie tím, že porodila tři děti, mezitím, jako by se mimochodem, stala ikonou módy, rafinovanosti a dokonalého obrazu.

Média si však všimla velké jizvy a kladla si otázku, co za jizvou vězí. Osmicentimetrová jizva, kterou vévodkyně dovedně zakrývá pod vlasy a klobouky, může dokazovat, že s její hlavou není něco v pořádku. Mluvčí prince a princezny z Walesu ale ujistil novináře, že jizva souvisí s operací v dětství a vysvětlení je prosté. „Opravdu pochybuji, že jde o nějaký vážný stav. Řekl bych, že jizva je výsledkem arteriovenózní malformace – mateřského znaménka, které bylo odstraněno.“ odpověděl britský chirurg John Scurr odpověděl na otázku. Avšak je to pouze hypotéza a skutečnost může být mnohem závažnější.

Zdroje: Newidea