Britney Spears tančí u tyče v růžovém! Pokouší fanoušky po rozchodu s manželem

Hledá Britney Spears (42) novou lásku? Slavná zpěvačka nahrála na svůj instagramový účet další smyslné záběry. Na něm vidíme zpěvačku oděnou do skrovných růžových bikin, jak tančí u tyče ve svém vlastním sídle. Právě se rozešla uprostřed skandálu se svým devětadvacetiletým manželem. Rozvod století je na spadnutí!

Britney Spears se točí u tyče ve skrovných bikinách. Zpěvačka se vydala hledat manžela číslo čtyři.
Týden bez nahrání nahých nebo polonahých fotek a videí na Instagram je pro Britney Spears ztracený týden. Od té doby, co se zpěvačka vymanila z otcovy péče, tráví spoustu času předváděním svých půvabů na sociálních sítích. Nejednou se fanoušci znepokojili, když na ně z ledničky vykoukla úplně nahá Britney. Nakonec výstřelky osvobozené hvězdy nevydržel ani její manžel. V srpnu podal devětadvacetiletý Sam Ashgari žádost o rozvod, a jak se proslýchá, fitness trenér obviňuje Britney, že ho podvádí se zahradníkem….. Chce snad Britney svým nejnovějším videem na Instagramu zlákat nejen zahradníka, ale i nějakého nového kandidáta na manžela? Na videu, které zpěvačka ukázala fanouškům, vidíme Britney oděnou do skrovných růžových bikin, jak tančí u tyče ve svém vlastním sídle. Nějací zájemci o manžela číslo čtyři?


Nový život Britney však není jen o harcování na tyči. Teď se chystá velká válka o peníze. Manžel Sam Ashgari napadnout ustanovení předmanželské smlouvy, kterou podepsal před jejich svatbou v roce 2022, a chce získat podíl na zhruba 70milionovém majetku své ženy. Už několik měsíců téměř nebydlí doma. Důvodem rozchodu jsou prý nejen zvěsti o nevěře, ale také podivné chování Britney, která opakovaně nahrávala své nahé fotografie na internet a změnila si jméno na River Red, což vyvolalo řadu spekulací o jejím duševním zdraví. Sam Ashgari a Britney Spears se vzali v červnu 2022, tedy před 14 měsíci, po šestiletém vztahu. Prvním manželem hvězdy byl její přítel z dětství Jason Alexander. Jejich manželství, které se odehrálo v Las Vegas, trvalo 55 hodin. Jejím druhým manželem byl rapper Kevin Federline (2004-2007), Britney s ním má dva dospívající syny.