Britney Spears šokuje upřímnou zpovědí, proč si kdysi oholila hlavu

Když si Britney Spears v roce 2007 v těžkém životním období oholila hlavu, bulvár se na ni vrhl. Popová hvězda, která v té době procházela bolestivým rozvodem, byla neustálým terčem paparazzi a pomluv a incident s oholením hlavy jakoby podpořil tvrzení, že s ní něco není v pořádku. Co se však v té době motalo hlavou samotné Britney?

„Když jsem vyrůstala, pořád mě sledovali a lidé mi říkali, co si myslí o mém těle,“ píše Britney ve svých očekávaných memoárech The Woman in Me (Žena ve mně), které vyšly 24. října. Informoval o tom portál People.

„Oholení si hlavy a výstřední chování byly mé způsoby, jak se bránit,“ dodává Britney v knize. Poté, co sedmadvacetiletou Britney v roce 2008 soud zbavil svéprávnosti, čímž její otec a právník získali kontrolu nad jejími finančními a osobními záležitostmi, tvrdí, že její otec zakázal zachovat si nový vzhled.

„V rámci opatrovnictví mi dali najevo, že ty dny jsou už pryč,“ píše zpěvačka. „Musela jsem si nechat narůst vlasy a vrátit se do formy. Musela jsem chodit brzy spát a brát všechny léky, které mi řekly, že mám užívat,“ dodala. Přestože Britney nahrála a vydala čtyři úspěšná alba a během téměř 14letého opatrovnictví byla stále hvězdou, byla zoufale nešťastná.