Britney Spears prodala dům blízko svých synů, kteří se k ní v poslední době moc nemají

Rychlé rozhodnutí zpěvačky Britney Spears koupit a následně prodat svůj nový dům způsobuje zpěvačce značné finanční ztráty. Dům si koupila, aby byla blíž jejím dětem, ty se k ní ale moc nemají, píše web TMZ.

Podle majetkových záznamů Britney Spears nedávno našla kupce pro své sídlo v Calabasas, které s manželem Samem Asgharim koupili teprve loni za 11,8 milionu dolarů (292 milionů korun). Krátce po koupi ho však uvedli na trh za 12 milionů dolarů a konečná nabídka, kterou Britney přijala, byla asi 10,1 milionu dolarů. Konečný součet je zhruba 1,7 milionu dolarů (v přepočtu 42,1 milionů korun), ale zdá se, že to je to, co trh dokázal přinést v podmínkách rostoucích úrokových sazeb a klesající hodnoty nemovitostí.

Novým majitelem domu je údajně texaský právník zabývající se osobními úrazy. Připomeňme, že Britney a Sam koupili tento dům právě v době své svatby. Dům se nachází ve stejné čtvrti, kde žije její bývalý manžel Kevin Federline se svými dvěma syny. V tomto směru to ale zatím moc nefunguje – její kluci si v poslední době udržují odstup – a Britney prý má pocit, že dům v Calabasas je na její vkus příliš exponovaný. Odstěhovala se stejně rychle, jako se nastěhovala, a v současné době bydlí zpátky ve svém starém bytě v Thousand Oaks.

Zdroj: TMZ