Britney Spears odmítá nařčení svých synů. Ti se odmítají s matkou vídat kvůli drogám

Americká popová zpěvačka a držitelka Grammy Britney Spears zřejmě ještě nemá své temné období za sebou. Ač se zdálo, že se uklidnila a žije klidnějším životem, její synové naznačili opak.

Po tom, co bylo ukončeno opatrovnictví jejího otce, a Britney je konečně volná, mnozí čekali, že to zpěvačce pomůže. Jak se ale zdá, navázat na normální klidný život už se jí jen tak nepodaří.

Britney Spears byla obviněna svými dvěma syny, že propadla drogové závislosti. Podle deníku Daily Mail je zpěvačce dovážen pervitin až k ní domů. Synové Preston a Jayden svou matku neviděli už rok a i nadále se s ní nechtějí vídat.

Otec zpěvačky má strach, že zazvoní telefon s tou nejsmutnější zprávou, a to, že zemřela na předávkování. Britney byla svou rodinu veřejně vyzvána, aby se okamžitě začala léčit. Reakce zpěvačky na sebe nenechala dlouho čekat.

Na svém Instagramu zveřejnila, že jsou to jen lži a doufá, že s tím její syn Preston nemá nic společného. „Je mi z toho smutno, protože jsem se tak moc snažila udělat pro tebe hezké věci a nikdy to nebylo dost dobré. A vy pak za mými zády o mně takto mluvíte. Trhá mi to srdce. Ty zprávy jsou tak ošklivé,“ uvedla Britney.

Synové se s matkou vídat nechtějí, protože její chování není zcela v souladu s tím, jak by se asi matka chovat měla. Po zbavení svéprávnosti byl jejich vztah přetrhán a ani po tom, co je Britney opět volná se už nepodařilo se syny vztah opět navázat.

Asi žádné dítě by nebylo nadšené, kdyby jeho matka neustále ukazovala své nahé tělo na sítích. Její drogová závislost je jen dalším záporným bodem ve vztahu matka a dítě. Rodičovská péče zde selhala. „Je to těžké. Nedokážu si představit, jaké to je, když tomu musíte čelit jako teenager na střední škole,“ cituje deník otce dvou synů Prestona a Jaydena.

Zdroj: Daily Mail, Instagram