Britney Spears (41) obvinil manžel z nevěry. Čeká ji už třetí rozvod

A už zase ta Britney! Když to nejsou její skandální příspěvky na jejím Instagramu, kvůli kterým s ní nechtějí nic mít její vlastní synové, tak se dozvídáme, že se po roce a dvou měsících rozešla se svým manželem Samem Asgharim. Podle informací serveru TMZ mělo mezi nimi dojít k velké hádce, při níž Sam Britney obvinil z nevěry.

Dostali se k němu zvěsti, že mu jeho manželka zahnula a podle všeho jim věří. Zdroje potvrzují, že Sam (29) se z jejich společného domu odstěhoval a prý je jen otázkou času, kdy požádá o rozvod. To se tak, podle informací časopisu People, stalo už ve středu. Pár prý měl problémy ve vztahu už několik měsíců, které provázely časté hádky a křik.

Britney a Sam se poznali už v roce 2016, kdy Sam hrál ve zpěvaččině videoklipu k písni Slumber Party. O pět let později Sam Britney požádal o ruku a v červnu 2022 se vzali. Zpěvačka svoje štěstí ve velkém sdílela na sociálních sítích, obřad však byl malý v jejich domě. Sam byl pro Britney velkou oporou v kauze osvobození jí samé z opatrovnictví jejího otce.

Dokonce i zdroj z rodin řekl v minulosti časopisu People, že Sam má na Britney velmi pozitivní vliv. Motivoval ji, aby zdravě jedla a pravidelně spolu cvičili. Ke zprávám o jejich rozvodu se ani jeden z nich nevyjádřil a sdílní nejsou ani jejich právníci. Pro Britney to tak bude už třetí manželství, které jí krachlo.

Zdroje: TMZ, People