Britney prskla do tváře už i vlastní máma: Je lhářka a vymýšlí si!

Vzpomínky na tutéž událost se mohou u jednotlivých lidí lišit. Stejnou větu by si měl zopakovat každý, kdo si přečte memoáry zpěvačky Britney Spears.

Vyšla před několika týdny a je bohužel plná lží a výmyslů. Možná jim americká hvězda věří, ale to je všechno. Její matka Lynne nyní podala jasný důkaz o tom, že tvrzení její dcery jsou často senzační, ale vůbec se nezakládají na pravdě.

Britney totiž ve své knize obvinila Lynneinu matku, že vyhodila její sbírku panenek a deníků. „Když jsem viděla prázdné police, pocítila jsem ohromný smutek. A moje rodina je vyhodila do koše, stejně jako vyhodila mě,“ senzačně tvrdí zpěvačka.

Její matka Lynne však předměty vyfotila, zveřejnila je na Instagramu a napsala k nim: „Nevím, kdo ti řekl, že jsem se zbavila tvých panenek a deníků, ale já bych to nikdy neudělala! Bylo by to kruté, protože vím, jak mnoho pro tebe znamenají. I pro mě jsou výjimečné, protože jsme je roky sbírali. Samozřejmě, pořád mám tvé věci a ráda ti je pošlu, pokud budeš chtít. Prosím, dej mi vědět a věz, jak moc tě mám ráda!“