Brad Pitt dostal od syna ostrý vzkaz. Toto by nechtěl slyšet žádný otec!

Vztahy mezi Bradem Pittem (59) a Angelinou Jolie (48) jsou již velmi dlouhou dobu na bodě mrazu. Hercův vztah s jeho dětmi byl ale zahalen rouškou tajemství. Nejnověji však svět obletěl status jeho syna Paxe (19), který mu vzkázal, že je hajzl a hrozná lidská bytost.

Manželství Brada Pitta a Angeliny Jolie se definitivně rozpadlo poté, co mělo v roce 2016 dojít k hádce mezi ním, herečkou a jejich dětmi. Jedno z nich měl dokonce napadnout na palubě letadla, což vyšetřovala i FBI.

Vztah bývalých manželů tak byl na bodě mrazu. Avšak o tom, jak vychází Pitt se svými dětmi, se toho příliš nevědělo. Od zmíněného incidentu se umělec na veřejnosti ani jednou neobjevil s žádným ze svých 6-ti dětí, které má s Jolie.

List Daily Mail však v těchto dnech přinesl do celé situace více světla. V roce 2020 měl totiž Pittův syn Pax na svém soukromém profilu na sociální síti Instagram poslat svému otci pořádně ostrý odkaz, ve kterém otevřeně řekl, co si o něm myslí.

„Přeji tomuto prvotřídnímu ha*zlovi šťastný Den otců. Znovu a znovu dokazuješ, jak jsi hrozný člověk. Ke tvým čtyřem nejmladším dětem nemáš ohleduplnost ani empatii a ve tvé přítomnosti se třesou strachem. Životy mých nejbližších jsi proměnil v peklo. Můžeš sobě i světu namlouvat co chceš, ale pravda jednoho dne vyjde najevo. Takže šťastný Den otců, jsi hrozná lidská bytost,“ napsal Pax.