Bohuš Matuš zavzpomínal na začátky vztahu s Lucinkou a co ho zaujalo nejvíce

Zpěvák Bohuš Matuš (49) si užívá rodinné štěstí v manželství se svou Lucií (19) a malou Natálkou (2). Rodinka se nedávno odstěhovala do většího bytu, jak napsal Blesk, a jsou velmi spokojení. Muzikálový zpěvák nyní zavzpomínal na začátky vztahu.

,,Je těžké popsat něco konkrétního,“ začal Matuš lovit v paměti vzpomínky na chození s o dost mladší partnerkou. Nikdo je tehdy nebral vážně, navíc byl zpěvák neustále obviňován, že zneužívá dítě. Lucie byla teprve čerstvá středoškolačka.

,,Je těžké říct nějakou konkrétní věc. Nejvíc mě zaujaly ty krásné velké oči a potom úsměv. A celkově to, jak je strašně krásná,“ řekl Matuš pro web Život v Česku o své paní, která mu dala dceru a dvojice by si dokonce přála i děťátko druhé.

Kvůli Lucčiným zdravotním problémům ale musí počkat, a tak zatím uvažují o domácím mazlíčkovi.

„Pejsek by se jí moc líbil, jenže do paneláku to není vhodné. Navíc by se o něj někdo musel intenzivně starat. Náhradní variantou je papoušek, který není tak náročný na údržbu, takže je to otevřené,“ dodal spokojený umělec. Nakonec bude jeden z těch, kdo má v Česku jedno z nejstabilnějších manželství…

Zdroj: Život v Česku, Blesk