Bohuš Matuš plánuje budoucnost své ženy. Do práce nepůjde, bude se starat o domácnost

Muzikálový zpěvák Bohuš Matuš (49) už ví, co bude jeho žena v budoucnu dělat. Lucinka, která 12. května oslavila 20. narozeniny, jak se Bohuš pochlubil na svém Facebooku, se bude muset přizpůsobit tomu, co pro ni její manžel nachystal. Anebo ne? Lucie totiž ukázala, že si nenechá všechno líbit a proti Matušovým plánům vystrkuje růžky.

Rodiče dvouleté Natálky si nenechali ujít premiéru filmu Oppenheimer a do společnosti si vyrazili snad po dvou letech. Dcerku jim hlídala babička, jak Matuš prozradil redakci webu Super. Mimo jiné přišla řeč také na jejich budoucí plány. Natálka by totiž příští rok měla jít do školky, načež Lucie by od té doby ráda začala znovu chodit do školy, kterou kvůli těhotenství nedokončila. Pak by chtěla začít chodit někam do práce, jenže to se úplně neshoduje s Bohušovými plány.

„Škola určitě, ale do práce ne, já nenutím nikoho z rodiny a všem vždy pomůžu. Takže Lucie určitě do práce nepůjde,“ řekl zpěvák pro web Super. Lucie se ale nedala a zmínila, že být pořád doma také není dobré. Bohuš by však rád měl svou ženu právě tam. „Aby byla s dětmi, starala se a měla takovou tu pohodu, je mi strašně líto některých těch lidí, třeba za kasou a v těch strašných pracích, co tady jsou, to bych jí nepřál,“ svěřil se Matuš. Zdá se, že oba mají trochu odlišnou představu o tom, jak to bude v jejich rodině vypadat.

Lucie vždy ve vztahu s Matušem působila jako puťka, která dělá vše, co si její manžel zamane. Postupně si ale začala prosazovat svou a i redakci webu Expres při rozhovoru na premiéře dokázala, že se manželem nenechá zesměšňovat. Matuš zmínil, že on raději sleduje staré filmy s Marvanem a Burianem, komedie s Jimmem Carreym, než válečné snímky. Lucinka má zase ráda seriály na Netflixu a Harryho Pottera. Matuš si ze své ženy pak vystřelil tím, když vypočítal několik animovaných pohádek, na které se ráda dívá. „Ty jsi vocas,“ zareagovala trochu podrážděně blondýnka.

Vypadá to, že Bohuš to se svou ženou nebude mít zase takovou pohádku.

Zdroje: Expres, Super, Facebook