Bohuš Matuš a jeho žena a vysněné druhé miminko! Konečně přiznali, jak to je!

Na otázky o druhém dítěti v rodině zpěváka Bohuše Matuše (50) a jeho manželky Lucie (20) se Bohuš vyjadřoval už vícekrát. Po jejich prvním společném potomkovi, zakrátko tříleté dcerce Natálce, podle jeho slov velmi toužila jeho tehdy ještě nezletilá partnerka. Porodila téměř půl roku před dovršením 18. narozenin, v den její zletilosti se pak oddali. Druhé dítě plánovali hned po narození Natálky, ale nějak se k tomu nakonec nemají.

Tlak reálného života zřejmě tvrdě dolehl na rodinku Matušových a brání i jejich touze po druhém dítěti. Naštěstí, mladičká Lucka má ještě času dost, Bohuš je čerstvý padesátník, ale ani to není problém. Chápe však, že okolnosti příchodu na svět jejich druhého potomka moc nepřejí. Lucii začaly pronásledovat zdravotní problémy po porodu. Na spokojenosti jim nepřidalo ani to, že už počtvrté museli měnit adresu jejich bydlení.

„Teď to prostě nejde,“ konstatoval zpěvák odevzdaně. „Bylo toho totiž v poslední době na nás dost, co nás ohledně dalšího potomka limitovalo. Jednak zdravotní patálie Lucinky, které už naštěstí máme za sebou, vše je v naprostém pořádku, pak nás zastihla série komplikací ohledně bydlení a teď, když už je všechno za námi, máme oba tolik pracovních závazků, že rozšíření rodiny jsme odložili,“ vysvětlil okolnosti, které rozšíření rodinky nenahrávají.

Nejvíce ale prý berou ohled na Natálku, která je v jejich rodině na prvním místě. „Tak jsme se rozhodli, že teď se budeme naplno soustředit na ni. Když pár let s dalším potomkem počkáme, nic se nestane,“ zamýšlel se Bohuš. Lucka, která měla v době porodu pouhých sedmnáct let, musela přerušit studium na konzervatoři. I to byl jeden ze zásadních důvodů, proč druhé dítě odkládali. „Školu mám stopnutou, a až miminko trochu povyroste, dodělám si ji dálkově. Jinak by to nešlo,“ svěřila se tehdy, ale zjevně se do lavic nehrne. Není divu, že na Instagramu se jí zvědaví fanoušci ptají, jestli tedy bude i to druhé miminko. “ Určitě, ale nejprve mám v plánu dálkové studium,“ potvrdila priority před pár dny mladá paní Matušová.