Bod pro Milana Peroutku! Nahrál píseň s ikonickou kapelou

Zpěvák Milan Peroutka v poslední době září jako nikdy předtím. Pěvecký um kloubí se sexy tělem a úsměvem, o němž se nejedné fanynce v noci zdá. Oboje se rozhodl zúročit na nové desce, na které pracoval s legendární slovenskou kapelou No Name. A o jeho hrudník dámy také ochuzeny nebudou. Na přebalu desky se totiž objeví polosvlečený.

V pracovní životě rozhodně nezahálí. Na randění mu možná moc času nezbývá, ale to si kompenzuje zpěvem, který mu slušně vydělává. Účinkuje hned v několika muzikálech jako je Biograf lásky nebo Okno mé lásky, ale především pracuje na vlastní hudební tvorbě. Nyní přišel s novou deskou s názvem Abrakadabra.

„Nápad natočit další album přišel zhruba před rokem, ale tentokrát jsem věděl, že se chci vydat jinou cestou než při tvorbě minulé desky a než je v hudební branži zvykem. Totiž že o samotném nahrávání nebudu moc veřejně mluvit a hotové dílo pak představím veřejnosti a fanouškům jako nečekaný dárek,“ přiznal Peroutka Blesku.

Největším lákadlem desky je právě píseň Můj svět, na níž se podílela ikonická skupina No Nome. Pro Peroutku to byla jedinečná příležitost, která se nevidí tak často. „Vidět kluky z No Name při práci, vnímat jejich pokoru a to, jak o textech přemýšlejí, to byla prostě radost. Přijeli za námi dokonce do studia, ale naštěstí se mi hlas moc netřásl,” vyjádřil Milan nadšení pro Aha!.

Na křest alba dorazilo hned několik známých tváří, mezi nimiž byla Petra Černocká, Veronika Žilková nebo kouzelník Jan Vaidiš.

Zdroje: Aha!, Blesk.cz, Instagram