Bloggerka Teri Hodanová už drogy nebere, ale nahoty se nebojí. Ukázala se na videu nahá ve sprše!

Tereza Hodanová (22), dříve známá jako Teri Blitzen, se už od roku 2013 prezentuje jako blogerka a youtuberka. V roce 2014 dokonce získala titul Blogerka roku. Nyní její tvář zdobí nejnovější číslo časopisu Cosmopolitan.

A ačkoliv má za sebou poměrně divoké dospívání, dnes působí jako šarmantní mladá žena. V patnácti totiž propadla drogám a depresím, měla sebevražedné sklony a stálo hodně úsilí, aby se dostala tam, kde nyní je – zdravá a v plné psychické pohodě. Není divu, že se jí sláva tolik dotkla. Bylo jí teprve třináct, když se vším začala a stala se populární dětskou hvězdičkou Youtube.  

„Na mě už toho zkrátka bylo hodně a já mám občas problém s tím, že když je na mě hodně podnětů, tak nejsem schopná je nějak zpracovat a fungovat normálně. Akorát že v té době jako dítě jsem ještě nebyla schopná rozeznat, co se se mnou vlastně děje. Když mi někdo ukázal, že to jde něčím vypnout, dát si někde nějakou lajnu a najednou se cítit v pohodě, tak mi to přišlo super, protože jsem poprvé neměla pocit, že se mi všechno svírá nebo že se na mě pořád někdo kouká, že je celý svět položený na mých ramenech,“

prozradila eXtra.

Možná jste ji viděli vedle českého rappera Johnyho Machetty ve vánočním klipu z roku 2015. Není to ovšem poprvé, co byla po boku hudebníka. Vztah měla s DJ Jakubem Strachem, a tento rok se dala dohromady s rapperem Dorianem, jak informoval web eXtra.

A i když svou kariéru na pět let ukončila, nyní je zpátky a pokračuje v tom, co jí tak dobře šlo – představuje módu a kosmetiku. Stejně tak se týká kosmetických přípravků i její nejnovější instagramové video, kde se neobávala ukázat nahá ve sprše. Sice jen zezadu, když si myje záda, ale tím to začíná.

Kam až tohle může zajít? Nepřišla ji ta neplacená spolupráce trochu draho, když ji prezentuje tímto způsobem?

Zdroj: Extra, Instagram, redakce