Billie Eilish prý věří všemu, co si přečte na internetu. Udělala proto razantní krok

Mladé zpěvačce již začíná přerůstat přes hlavu užívání internetu a sociálních médií. Rozhodla se tomu čelit a vzala si do parády svůj chytrý telefon.

Billie se zařekla, že se bude vyhýbat sociálním médiím, jak informuje web People. Ze svého telefonu si vymazala všechny související aplikace, a díky tomu se prý cítí šťastnější. Tento krok prý pro ni byl velkou událostí. Ačkoliv zpěvačka patří do generace, která s počítači, internetem a později i chytrými telefony prakticky vyrůstala, její vztah se k těmto technickým vymoženostem postupně proměnil. Zásadní vliv na to měl fakt, že se stala známou osobností a začala narážet na příspěvky a videa o sobě samé.

Dle webu Vip.de ji přivádí do rozpaků, když narazí na něco, co se týká jí samotné. Prý jí pak probleskne hlavou reakce typu: „Fuj! Tohle smrdí. To se mi nelíbí.“ Dále na sebe práskla, že věří čemukoliv, co si přečte na internetu, a to ji děsí. Ačkoliv si je pak schopna racionálně odůvodnit, že ne vše je pravda, některé věci jí i tak přerůstají přes hlavu.

Billie se svěřila, že nedávno narazila na video, ve kterém o ní neznámý člověk tvrdil nehezké věci. Obsahem videopříspěvku bylo v podstatě tvrzení, že je Billie Eilish hrozný člověk. Samotnou zpěvačku prý vykolejilo, že aktér videa se zdál být relativně normální a působil dojmem, že „to má v hlavě v pořádku“. Předložené důvody a sdělení obsažené ve videu tak prý působily dojmem, že se jedná o nezpochybnitelná fakta, kterým všichni uvěří. To zpěvačku přivádí k šílenství: „Je to prostě taková šílená realita, ve které žiju.“

Nezřídka se prý též stává, že ji paparazzi zachytí při nějaké činnosti, např. když byla v posilovně. Pořízené fotografie následně publikují s nepravdivým popiskem a napíšou třeba., že zrovna šla do studia pracovat na novém albu. I takovéto relativně malé lži Billie alespoň připomenou, že by opravdu neměla věřit všemu, co se na internetu objeví.

Zdroje: People, Vip.de, Instagram