Bianca Censori nebo láska Kanyeho Westa: Kdo je o skoro 20 let mladší partnerka kontroverzního rapera?

Jméno Kanyeho Westa se léta spojovalo s Kim Kardashian, nakonec byli manželé sedm let, během kterých si vybudovali rodinu. Oba po rozchodu, který vyústil v rozvod, dlouho nesmutnili. Například raper si ani ne po roce údajně vzal Bianci Censori. A kdo je vlastně Bianca Censori?

Bianca Censori má osmadvacet let. Od 46letého Westa je tedy skoro o dvě dekády mladší. Má však svůj status, který z ní činí víc, než jen ženu po boku slavného interpreta. 

Odvážná a excentrická tmavovláska původem z Austrálie působí jako architektka, designérka. K umělecké branži ji to lákalo odmala – jak sama přiznala. 

„Už jako dítě mě to táhlo k tvůrčím, uměleckým činnostem. Vždy jsem chtěla být sochařkou. Architektura pro mě znamená spojení umění a pragmatiky. Je to největší umělecké gesto, které můžeme umístit na zem,“ řekla Censori, kterou citoval magazín Elle.

Bianca architekturu i vystudovala. Konkrétně vyhodila univerzitu v australském Melbourne. Odtud její kroky směřovaly do Ameriky, kde získala spolupráci se značkou Yeezy. Kromě toho má svůj vlastní byznys , kterým je značka šperků. Se šperky začala po střední škole. Censori je tak velmi ambiciózní mladá žena, nakonec své estetické cítění přetavuje do byznysu již dlouhá léta – od ukončení střední školy. 

Dosud není známo, kdy přesně se její cesta zkřížila s tou Westovou. V tomto smyslu se spekuluje o období, kdy přišla do značky Yeezy, což byl rok 2020. Jejich vztah je celkově opředen tajemstvími. Hodně se neví ani o jejich svatbě. Říká se, že se měli vzít v Los Angeles – během velmi diskrétního obřadu samozřejmě.