Beyoncé může být pyšná. Její jedenáctiletá dcera svým tanečním vystoupením na maminčině koncertě všechny oslnila

Zpěvačka Beyoncé nedávno oslavila své 42. narozeniny, a to ve velkém stylu – na svém koncertě v Los Angeles, který příznačně začal přesně ve 20:04 hodin – právě v tolik se zpěvačka 4. září 1981 narodila. Pozvána byla také legendární zpěvačka Diana Ross. Jednou z největších hvězd večera se však stala zpěvaččina dcera Blue Ivy, ta svým tanečním číslem doslova uchvátila všechny přítomné.

Jedenáctiletá Blue Ivy doslova ukradla show své mamince, když předvedla své taneční schopnosti po boku svých spolutanečníků v oslnivém stříbrném obleku. Po vystoupení si užívala zasloužené ovace. Své nadšení z talentované tanečnice jako první na svých sociálních sítích sdílela Kim Kardashian, která se na koncertě objevila spolu s dalšími členy klanu Kardashian.

Není to poprvé, co si Beyoncé přizvala svou dceru na pódium. Magazín People informoval, že se Blue Ivy účastnila maminčina koncertního turné Renaissance v roli tanečnice už poněkolikáté. Poprvé byla spatřena na koncertě v Paříži v květnu tohoto roku, kdy se stala součástí choreografie na písně „My Power“ a „Black Parade.“ Tehdy ještě neměla tolik zkušeností a působila trošku nejistě. S každým dalším vystoupením se však jen lepší.

Beyoncé je na svou dceru právem hrdá a na svém Instagramu dala dostatečně najevo svou radost a dojetí:

„Má krásná prvorozená dcero. Jsem na tebe tak pyšná a vděčná, že jsem tvá máma.“

Beyoncé a její manžel Jay-Z jsou rodiči celkem tří dětí. Nejstarší Blue Ivy se narodila v lednu 2012. V roce 2017 se jim narodila ještě dvojčata Rumi a Sir. Své soukromí si pár už tak dost střeží. Co se týče otázek na své děti, jsou o to víc tajemní.

Zdroj: Hola.com, X (Twitter), People, Wikipedia