Bendová a Hájek jsou zase v sobě: Hádku rozpoutal hmyz a nespokojený zákazník

Alice Bendová a Vlastimil Hájek s manželkou Zuzanou Belohorcovou jsou známými rivaly v oblasti ubytování na Tenerife. Tam Češi rádi jezdí a dokonce si založili facebookovou skupinu, kde se dělí se svými zážitky. Ty ale nejsou vždy příjemné, jak ukázala zákaznice, která se s rodinou ubytovala v apartmánech Alice Bendové.

„Dobrý den, prosím Vás je normální, abychom v ubytování měli šváby a mravence?“ ptá se nespokojená Petty Vojtek. V celém příspěvku se můžete podívat na fotky i video, kde šváb prchá po kuchyňské lince. Zákaznice ihned kontaktovala majitelku apartmánu, tedy Bendovou, ta jí však podle všeho odpověděla až navečer. Zákaznice také v komentářích sdílela konverzaci s Alicí, zřejmě jako příklad pro všechny ostatní zájemce.

Celá věc neunikla ani Bendové. Ta se k ní vyjádřila na svém Instagramu. Zákaznice, kterou kdovíproč v příspěvku označuje za muže (asi ji zmátlo příjmení), jí prý vyhrožovala bulvárem a zničením jejího podnikání. Hmyzí návštěvu si prý přikrášluje a to, že do apartmánu občas nějaký ten brouk vběhne, je prostě kanárský standard. S tím ovšem ani zákaznice, ani někteří hereččini sledující nesouhlasí. Celý příspěvek si můžete přečíst zde.

Co však rozpoutalo válku mezi Bendovou a Hájkem, bylo přestěhování nespokojené zákaznice právě do jednoho z Hájkových apartmánů. Alice se domnívá, že to byla ze strany Hájka nějaká „habaďůra“, jak pošpinit její podnikání. To asi ale Hájek líbit nenechal. Ve svém video příspěvku požádal Alici, aby si svoje podnikání dělala tak, jak sama uzná za vhodné, a přestala se otírat o jejich firmu a nebrala si do úst jejich jména. Pokud by to pokračovalo, postoupili by to svému, mimochodem velmi dobrému, právníkovi. Klientka jim prý volala s tím, že hledá jiné ubytování, ale Hájek má všechny byty obsazené. „Jestli má někdo bordel a nemá vyderatizovaný byt, tak se nediv, že se ti to může stát. A ono je lepší to na někoho hodit. Zameť si před svým vlastním prahem. Kdybys nešetřila a byt nechala vyplynovat dvakrát ročně, tak by se tohle nestalo,“ vzkazuje Hájek Bendové. Níže se můžete podívat, jak ještě v roce 2021 vypadalo jejich přátelství.

Alice dlouho nečekala a na svůj profil napsala poslední vyjádření k osobě pana Hájka. Všechny věci s ním spojené bude řešit jen právní cestou a pokud bude třeba, nechá uveřejnit hlasové zprávy plné vulgarismů a urážek směřovaných na ni a její rodinu. Zároveň požádala svoje příznivce o zaslání jakýchkoli negativních zkušenosti s panem Hájkem. „Na Tenerife se nám dýchalo hezky a žili jsme si tam v moc pěkné komunitě v poklidu a bez lží, intrik a problémů. Bohužel už tomu tak není. Smutné je, že mi lidé píší nebo volají, že doufají, že někde na pláži nepotkají Hájka,“ prozrazuje Alice. Také práskla, že Hájek vůbec nemá všechny byty obsazené, jak tvrdí.

Vypadá to, že tenhle boj bude opravdu ostrý. Alice se s Hájkem dlouhé roky kamarádila, do party patřil i miliardář Chlad, jenže kvůli svým vulgárním urážkám si je Hájek oba znepřátelil. Loni v červnu o tom vyšel článek na webu Extra. Hájek měl urážet nejen Alici, ale i podnikatelku Vladimíru Dvořákovou a Chladovu manželku Annu-Marii Kánskou. Jak to skutečně je, ví jen všichni zúčastnění. Oba tábory mají svoje odpůrce, ale i zastánce. A je jen na nich, kam se rozhodnou ubytovat a koho tím podpoří.

Zdroje: Instagram, Facebook, Extra