Ben Cristovao opět v nemocnici. Čeká ho náročný zákrok

Oblíbený zpěvák a influencer Ben Cristovao je znovu v nemocnici. To oznámil skrze svůj instagramový profil, kde fanouškům vysvětlil, že ho čeká v olomoucké nemocnici jeden zákrok.

„Zítra mě čeká ještě přišití bicepsu zpátky. Mám tu absolutně všechno (dokonce i legendární čaj) a na rozdíl od prvního zákroku se už anestezie nebojím tolik,“ svěřil se Ben svým fanouškům.

Také dodal, že své plánované vystoupení, které se koná 2. září nehodlá rušit. Zároveň také poprosil fanynky, aby se po něm nedrásali, jelikož jeho ruka ještě není úplně v pořádku. Zpěvák tak pravděpodobně bude koncertovat s fixací a stojanem na mikrofon.

A co se vlastně stalo? Hvězda televizní pěvecké soutěže Superstar se zranila během sparingu s MMA zápasníkem Ľudovítem Kleinem, připomíná web TNNova. Kvůli zraněnému rameni tak skončil v nemocnici. Problémy ale byly vážnější, než si myslel. Nakonec Bena čekala operace ramene. Operace ale nebyla to, co umělce děsilo. Byla to narkóza. A o své obavy se Cristovao znovu podělil se svými fanoušky.

„Obrovské díky Jiřímu Procházkovi za doporučení profesionálů ve Fakultní nemocnici Olomouc. Vím, že jsem v těch nejlepších rukou. Všichni jsou tu zlatí a dokázali zahnat i můj strach z narkózy, který sice nemá opodstatnění, ale zato má u mě v hlavě čestné místo několik let.“

Benovi se v rameni nakonec utrhlo labrum i s kusem kosti a to bylo potřeba přišít zpátky a vzít ze svalu šlachu a dát ji jinam. Zpěvák tak musel po operaci, kterou podstoupil v květnu, zrušit své vystoupení v Ostravě. Za to se s pokorou všem omluvil a zároveň poděkoval všem svým ošetřujícím a pochopení fanoušků.

Snad Ben bude brzy v pořádku a operace se mu na delší dobu vyhnou.

Zdroj: tn.nova.cz, blesk.cz, Instagram