Ben Affleck vypadal po boku své ex šťastnější než s Jennifer Lopez

O Jennifer Lopez a Benu Affleckovi se v poslední době často mluví. Především o jejich manželství, které bylo uzavřeno v minulém roce. Byť padají slova o znovunalezené lásce, Affleck se nezdá být tak šťastný, jak se jeho žena snaží prezentovat.

Naposledy pár zaujal na předávání cen Grammy začátkem tohoto měsíce, kde oba zažili pár trapných chvil. Zatímco Lopez vypadala šťastně a rozzářeně, herec působil během gala znuděně a bez motivace. Obrázky jeho výrazu s kamennou tváří se staly populárními na sociálních sítích a uživatelé vyráběli vtipné memy, aby se mu posmívali.

Slavný herec se nejvýznamnější události v hudebním průmyslu zúčastnil se svou manželkou, jelikož předávala cenu za nejlepší popové vokální album. Pokud jde však o Benův výraz a jeho postoj, dokonce se ukázalo, že ho JLo upozornila, aby se tvářil nadšeněji, uvádí web Page Six.

Po všem tom rozruchu, který způsobili na Grammy, byla hvězda Batmana nedávno spatřena se svou bývalou manželkou Jennifer Garner a dvěma z jejich tří dětí. Herec a jeho bývalá manželka se setkali v Los Angeles, aby strávili čas se svými dětmi Violet a Samuelem, jejich dcera Seraphine nebyla přítomna. Podle magazínu OK! měli vyrazit na baseballový zápas nejmladšího dítěte. 

Affleck prý vypadal mnohem uvolněněji a neměl daleko k úsměvům. Jeho výraz nebyl tak strnulý jako ho mnohdy mívá v přítomnosti JLo. Vyvstává tak otázka, jestli jejich vztah je skutečně tak růžový, byť se na počátku zdálo, že si znovunalezené city užívají se vším všudy.

Jennifer Garner a Ben Affleck byli manželé v letech 2005 až 2018, podotýká web Marca. A i když během a na konci manželství prožili krušné chvíle kvůli hercovu alkoholismu, mají už nějakou dobu přátelský vztah a společně tráví čas se svými dětmi.

Zdroje: Marca, magazín OK!, Page Six