Ben Affleck spatřen bez snubního prstenu: Procházejí s Jennifer Lopez manželskou krizí?

Znovushledání Jennifer Lopez a Bena Afflecka se zdá být dokonalým pohádkovým koncem. Vzali se po opětovném shledání v roce 2021, více než 17 let po jejich prvním vztahu. Nemusí to však být tak kouzelné, jak jsme si všichni mysleli, protože dvojice se údajně zapletla do manželské krize.

Jejich prvotní románek byl po celou dobu v centru pozornosti médií, protože se v té době stávali jedním z nejvýznamnějších párů Hollywoodu. Přestože byli zasnoubeni, svatba se nekonala. Vztah nakonec skončil v roce 2004 a vyvolal rozruch po celém světě.

Podle spekulací se nyní zdá, že vše nasvědčuje manželské krizi. Affleck údajně nebydlí ve stejném domě jako jeho manželka, což bylo rozhodnutí, které údajně učinili, aby udrželi své manželství. Podle deníku Marca je J-Lo otrávená Affleckovým kouřením, protože zápach cigaret je cítit všude, a to jí vadí. Zdroje blízké dvojici vysvětlily, že jí slíbil omezit kouření. Patrně však trpí velkým stresem a kouří jako vždy.

Deník Marca také uvedl, že herce údajně zachytili paparazzi bez snubního prstenu. Web Radar Online zveřejnil několik fotografií herce v Los Angeles, kde bydlí s J-Lo, na nichž je vidět, že nemá na prstě snubní prsten. Také bylo zjevné, že je rozrušený, protože se Lopez rozhodla údajně zbavit jeho sbírky motorek.

Jak uvádí Switzerland times, páru blízký člověk, jenž chtěl zůstat v anonymitě, pronesl pro Radar Online, že vztah Bennifer je spíše „manželský chaos než manželské štěstí”.

Doufejme, že pár údajnou krizi překoná.

Zdroj: Marca