Ben Affleck reagoval na údajnou ostrou výměnu názorů s Jennifer Lopez. Žádná hádka mezi nimi neproběhla

Ben Affleck odhalil, co mu jeho manželka doopravdy řekla, během údajné ostré výměny názorů.

Po nedávném předávání cen Grammy, se internetem rozšířilo video manželského páru, Bena Afflecka a Jennifer Lopez, které se ihned stalo velmi populární. Na videu Jennifer Lopez něco sdělovala svému manželovi, který následně na svou tvář nasadil útrpný výraz. Z toho lidé vydedukovali, že mezi dvojicí proběhla ostrá výměna názorů.

@geestarr89 #foryoupage #foryou #4u #fyp #foru #trending #viral #grammys #jenniferlopez #benaffleck #funny #awards #voiceover ♬ original sound – Gabriel

Z této situace si vtipálci začali utahovat a Affleckův výraz tak začal bavit celý svět. Video se šířilo na internetu obrovskou rychlostí a s tím i spoustu vtipných fotek a popisků. Herec sdělil, že si z vtípků na svůj účet nic nedělá a sám se některým dokonce i zasmál. Přiznal, že na Grammy si to užil a mezi ním a Jennifer Lopez žádná hádka neproběhla, píše Daily Mail.

Ben Affleck se dokonce svěřil s tím, co se skutečně odehrálo a nebylo to rozhodně nic tak zajímavého, jako měla být jejich údajná hádka. Herec své manželce podle něj řekl, „že až na ně bude mířit kamera, odsune se, aby nebyl vidět a nechal pozornost jenom jí.“ Ta mu prý odpověděla, že „ať to rozhodně nedělá.“ Nic víc, nic míň. Tragický výraz herce zřejmě nebyl až tak tragický.

Oblíbený manželský pár evidentně ve skutečnosti žádnou krizi neprožívá. Spíše naopak. Manželé spojili své rodiny dohromady a jsou spolu spokojení a šťastní. Oběma se daří také v jejich kariérním životě. Ben Affleck momentálně připravuje několik nadcházejících filmů, ve kterých se objeví, a Jennifer Lopez také vychází jeden film za druhým.

Zdroj: dailymail.co.uk