Belohorcová se pochlubila štíhlounkou dcerou v minimalistických bikinách. Lidé mají pocit, že ji ale až příliš sexualizuje. Moderátorka kritiky prostě zablokovala

Není pochyb o tom, že Zuzana Belohorcová (48), bývalá moderátorka erotického pořadu, nyní influencerka a podnikatelka, miluje své děti nade vše. Její syn Nevio (10) a dcera Salma (13) jsou opravdu úspěšní a Zuzana se s nimi ráda chlubí na sociálních sítích.

V době, kdy je zneužívání dětí velkým tématem, ať už na internetu, nebo bohužel i tváří v tvář, si i rodiče začínají dávat větší pozor na to, jak a zda vůbec své děti ukazují na sociálních sítích. Mnoho kampaní pro dospělé důrazně varuje před zbytečným sdílením fotografií dětí, a to i polonahých, a důvody jsou více než závažné a oprávněné.

K Zuzaně se však tato informace zřejmě nedostala, nebo ji nebere vážně, protože se pochlubila na sociální síti, kde je hvězdou její třináctiletá dcera Salma. Není pochyb o tom, že z ní roste pěkná holka, ale je to ještě dítě a fotky v minimalistických bikinách, které Zuzana zveřejnila, jsou opravdu přes čáru, jak se shodla drtivá většina fanoušků, a Belohorcová se místo slov chvály, která si asi chtěla přečíst, dočkala snad největšího hecování.

„Kdy ta naše malá holka tak vyrostla…? Teprve na dětech je vidět, jak ten čas rychle letí. Ze Salmy se stává krásná mladá dáma, jsem zvědavá, jakým směrem se vydá,“ napsala Zuzana.

Hrdě také vyjmenovala Salminy talenty, ale zřejmě tomu málokdo věnoval pozornost, všechny zaskočily provokativní fotografie.

„Nic ve zlém, máš krásnou dceru, ale mám dojem, že ji až příliš sexualizuješ,“ napsal jeden z komentujících a s podobnými příspěvky se roztrhl pytel.

„Mé holčičce je také 13, ale je to pořád taková malá holčička. Tohle mi stačí, vystavovat ji takhle na odiv tolika divákům. Nikdy nevíte, jaká individua vás sledují. Moje dcera musí být co nejvíce chráněna,“ moudře poznamenala další sledující.

„Je to hezká holčička. Ale je to ještě dítě, není třeba jí brát mládí a bezstarostnost,“ podotkl další.

„Těmi pózami jste ji teď hodili do spárů sociálních sítí jako zboží,“ nešetřil slovy další.

Ačkoli se na sociálních sítích obvykle objevují hejty, které jsou zcela mimo mísu, tentokrát na nich je zrnko pravdy. Zuzana reagovala tím, že komentáře po několika hodinách smazala a zablokovala.

Zdroj: autorský článek, Instagram