Belohorcová promluvila upřímně o svých plastikách. Další zákroky už neplánuje

Padesátka se jí blíží bleskovou rychlostí, ale bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová se stárnutí příliš neobává. Nejen že ví, jak si dopomoct k lepšímu vzhledu, ale také přiznala, s čím vším jí pomohl někdo jiný, tedy plastický chirurg.

Zuzana věří, že když se plastiky a jiné estetické zákroky udělají šetrně, není to na škodu. Nelíbí se jí však trendy, kdy se z žen stávají kopie a vypadají stejně.

,,Za svůj věk jsem se nikdy nestyděla. Manžel mi říká, že už za chvíli budu v klubu padesátek, a já na to – vždyť to tak je! Věk nezastavíme, ale myslím, že je skvělé, když člověk stárne s grácií. V dnešní době je možné všechno trochu přikrášlit,“ sdělila Bělohorcová Blesku s tím, že zas tolik zákroků nepodstoupila. Po porodu si prý nechala udělat nové poprsí a před rokem podstoupila úpravu očních víček. Zbytek těla je tedy přírodní a Zuzana aktuálně ani další zákroky neplánuje.

Jak to tedy jen dělá, že vypadá tak skvěle? Prý se snaží používat kvalitní kosmetiku a své také dělá dobrá nálada, jež se snadno vykouzlí díky životu na slunečném ostrově. Zuzana zde má navíc spoustu přátel, jak uvedl Expres. ,,Nejdůležitější jsou ale úsměv a dobrá nálada. My máme na Tenerife každý den sluníčko, takže se budím každé ráno do krásného dne. To je pro mě úplně nejvíc,“ pochlubila se půvabná Zuzana Blesku a nám nezbývá nic jiného, než závidět…

Zdroj: Blesk, Expres