Barney Stinson, hvězda seriálu Jak jsem poznal vaši matku, je zpět!

Kdo si myslel, že Robin Scherbatská (Cobie Smulders) je největší překvapení, které může seriál Jak jsem poznala tvého otce nabídnout, tak se šeredně spletl. Taťka je doma a bude to legendární, píše web TVline.

Uplynulo 10 let, co jsme dali sbohem partičce ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Loni jsme se po dlouhém čekání dočkali spin-offu s novou partou pod názvem Jak jsem poznala tvého otce. Bohužel jeho přijetí bylo hodně vlahé. Finále nám však přinesl návrat několika známých tváří a vedle nich také jednoho člena původní partičky. Nová série nám přinese dalšího z nich!

V premiéře seriálu Jak jsem poznala tvého otce hlavní hrdinka Sophie prochází krizí a snaží se dovolat své matce. Nevěnuje tak pozornost řízení a nabourá auto před sebou. Z auta s poznávací značkou LGNDRY vystoupí muž v obleku, jehož tvář musí být známá každému fanouškovi. Neil Patrick Harris je zpět, aby zachránil show.

V kolika epizodách se postava objeví, zatím tvůrci drží pevně pod pokličkou, studio alespoň potvrdilo, že Barney bude hrát důležitou roli v nové sérii seriálu. V rozhovoru pro TVline tvůrci seriálu vyvrátili teorie, že by Barney mohl být otcem hlavní hrdinky Sophie. V době odehrávání spin-off už má dceru a to dost změnilo jeho pohled na svět, jak víme z finále původního seriálu. Nedočkáme se tedy dalších šílených způsobů, jak se dostat pod sukni. Autoři však chtějí zachovat Barneyho povahu, ale s trochou úprav.

Uvidíme, jak se vše vyvine, my se rozhodně těšíme!

Zdroj: TVline