Barbora Strýcová je těhotná: Radost Cibulkové! Ten komentář nemá chybu…

Pod srdcem nosí nový život! Řeč je o úspěšné české tenistce Barboře Strýcové, která se s radostnou novinkou pochlubila na sociální síti Instagram.

37letá sportovkyně má na sociální síti Instagram více než 119 tisíc fanoušků, se kterými se běžně dělí o momentky ze svého života. Letos to byl například úspěch ve Wimbledonu.

Obrovskou radost však mají její přátelé a příznivci také z novinky, kterou prozradila v těchto dnech. „Víňa bude velký brácha,“ uvedla Barbora a přidala i krásnou fotku z pláže v Dubaji. Na ní si společně s 2letým synkem Vincentem hraje v písku. Na sobě má plavky a její kulaté bříško nelze přehlédnout.

Netrvalo dlouho a pod příspěvkem se začaly hromadit gratulace a nadšené komentáře. „A já už jsem se těšila, že jdeš do mé váhové kategorie. Pozdravujeme,” reagovala její slovenská kolegyně Dominika Cibulková, která je také už dvojnásobnou maminkou.

Strýcová se v minulosti v rozhovoru pro super.cz netajila tím, že je možné, že se její syn Vincent jednou vydá v jejích šlépějích. „Když vidí raketu nebo míček, tak ho to baví, do toho míčku kopat a držet tu raketu. Jestli je sportovně nadaný, nevím, ale sport ho baví,“ prozradila.